Welkom nieuwe bewoners van het Zieken dinsdag 3 april

Sinds begin dit jaar zijn er nieuwe bewoners in het Zieken komen wonen, veertig statushouders die onze nieuwe buren in de wijk zijn. Nu deze bewoners een beetje gesetteld zijn op hun nieuwe plek, willen wij als bewoners hen graag hartelijk welkom heten in onze mooie wijk. Daarvoor organiseren wij een informele, gezellige bijeenkomst waar we elkaar als oude en nieuwe buren kunnen ontmoeten en leren kennen. Dit kan op een mooie plek, namelijk bij Restaurant La Rana, waar Raquel alle buren gastvrij wil ontvangen met een lekker hapje en drankje (u kunt van 16.30 tot 18.30 uur binnen lopen).

We hopen dat zoveel mogelijk wijkbewoners bij deze bijeenkomst kunnen zijn om onze nieuwe buren hartelijk welkom te heten. We nodigen u graag uit hierbij aanwezig te zijn:

Datum: Dinsdag 3 april 2018
Tijd: van 16.30 tot 18.30 uur
Locatie: Restaurant La Rana / De Kikker Stationsweg 42 – 44

Deze bijeenkomst wordt gecombineerd met het omgevingsoverleg van het Zieken, dat de gemeente regelmatig wil organiseren om het contact tussen de bewoners van het Zieken en de wijk te stimuleren. De gemeente doet dit graag zo veel mogelijk in samenwerking met wijkbewoners die een goed idee hebben om de nieuwe bewoners bekend te maken in de wijk. Er zijn al meerdere bewoners die hebben aangegeven dat ze graag iets organiseren om de nieuwe wijkbewoners kennis te laten maken met mooie plekken in de wijk en om elkaar te ontmoeten. Tijdens deze eerste bijeenkomst willen we ook met elkaar de plannen maken om de komende tijd meer bijeenkomsten voor de bewoners van het Zieken in de wijk te organiseren.

Wilt u onze nieuwe buren ook welkom heten in de wijk? Dan zien we u graag op dinsdag 3 april in Restaurant La Rana.

Met vriendelijke groet,
Wanda Walkate, Sanja Tork, Marinus Potman, Anna Rynja & Raquel Swikker-Huigen namens de bewoners
Marja van Tol, Gemeente Den Haag
Annika van der Weide, Opbouwwerk Zebra Welzijn, Telnr. 06 39437977